Ładowanie...

Aktualności

Zwycięstwo w Krościenku

• autor: kimbek16, 2014-05-03 16:34

Minimalnym zwycięstwem  2 : 1 zakończył się dziś mecz trampkarzy UKS Koniczynki Krosno z miejscową drużyną Wisłoka Krościenko Wyżne. Po raz kolejny nasza drużyna borykała się z problemami kadrowymi. Za kartki pauzował Wąsik , z niewiadomych przyczyn na zbiórkę nie stawili się Rybicki oraz Sochacki natomiast Długosz wspomógł również słabą kadrowo drużynę Juniorów.

Spotkanie od początku było wyrównane ale z minuty na minutę inicjatywę zaczęła przejmować Koniczynka. Jednak to gospodarze głównie po naszych błędach mogli wyjść na prowadzenie. Najlepszą sytuację zmarnował w samej końcówce pierwszej połowy Marcin Borek który mógł zostawić piłkę Mateuszowi Woźniakowi.  Do przerwy utrzymał się jednak bezbramkowy remis.  Po zmianie stron nadal nasza drużyna przeważała , popłoch w szeregach gości siał Mateusz Kustroń który wykonał niezliczoną ilość rajdów prawą stroną, wykładając parę razy piłkę swoim kolegom. Pierwszego gola zdobył jednak strzałem z dystansu Mateusz Woźniak. 10 minut przed końcem spotkania na 2 : 0 podwyższył aktywny Filip Paszek który wcześniej dwukrotnie pechowo nie zdołał umieścić piłki w siatce. Warto zaznaczyć że Filip wraz z Bogumiłem Krzysztyniakiem bardzo fajnie wkomponowali się w naszym klubie. Są mocnymi punktami drużyny orlików a w trampkarzach również grają bardzo dobrze. Oby tak dalej !  Pod koniec spotkania za drugą żółtą kartkę boisko opuścił  Marcin Borek a chwile po tym zdarzeniu po pięknym pod poprzeczkę gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Mimo świetnego uderzenia , Dawidowi Wróblowi naprawdę mało brakło do obrony tego strzału. Do ostatniego gwizdka nie pozwoliliśmy już gospodarzom na jakąkolwiek akcję i ostatecznie wygrywamy to spotkanie 2 : 1.