Ładowanie...

Aktualności

Przegrana z Głowienką na zakończenie rundy

• autor: kimbek16, 2013-10-19 17:24

Nie udało się dziś zdobyć się naszym trampkarzom jakichkolwiek punktów w meczu z LKS Głowienka. Szkoda bo rywal jak się okazało wymagający nie był. Nie pierwszy raz jednak w tym sezonie oddajemy punkty rywalowi jak na tacy.

Gdyby prześwietlić właśnie zakończoną rundę jesienną to z powodzeniem można stwierdzić że osiem punktów zostało po prostu podarowane. Gdyby nie to, bylibyśmy mniej więcej na 2-3 miejscu z dorobkiem 21 punktów...a tak mamy ich 13. Nie było prawa przegrać meczu z Miejscem Piastowym tak jak i nie było prawa zremisować meczu z Krościenkiem. Dziś do szeregu dołączył mecz z Głowienką. Mamy do przerwy 1:0, sytuacje bramkowe a jednak przegrywamy mecz 1:2. Na pewno odczuwalny był brak braci Wróbli. Niestety Mateusz Czajkowski nie jest jeszcze bramkarzem o takim poziomie jak Dawid.

Spotkanie od początku toczone było w chaosie. Jak na lekarstwo było składnych akcji, błędy i niecelne podania mnożyły się niemiłosiernie. Mimo to po kwadransie prowadziliśmy 1:0. Po ładnej wrzutce Mateusza Bolaka do piłki dopadł Dominik Rybicki i spokojnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Do przerwy nie udało nam się podwyższyć rezultatu choć były ku temu okazje. Głowienka mogła również wyrównać za sprawą naszej nonszalancji i masy błędów. Na szczęście jeszcze do przerwy nie straciliśmy gola. Po przerwie mieliśmy nadal sytuacje do strzelenia gola na 2:0 ale to goście wyrównali po strzale w długi róg. Na kwadrans przed końcem goście strzelają drugiego gola i mimo usilnych ataków nie udaje nam się wyrównać na 2:2. Był to ostatni mecz rundy. Była szansa dołączyć do czołówki ale niestety uplasujemy się w okolicach środka tabeli. Szkoda bo mogło być znacznie lepiej. Oby runda wiosenna okazała się lepsza. Ale do tego potrzebna jest praca i zaangażowanie a nie pyskowanie, przeklinanie dla szpanu  i gwiazdorzenie po jednym prostym kopnięciu piłki na orliku dla  jak to robią co poniektórzy.