Ładowanie...

Aktualności

Porażka w meczu na szczycie...

• autor: kimbek16, 2013-05-13 12:19

Po 12-tu spotkaniach ligowych w końcu dobra passa została przerwana. Przegraliśmy po raz pierwszy i również najwazniejszy mecz w sezonie a naszym pogromcą okazał się zespół Floriana Rymanów Zdrój. Nasi sobotni goście tym zwycięstwem zajęli pozycję lidera spychając Koniczynkę na drugie miejsce.

Trzeba jednak przyznać że zespół gości od początku spotkania poważnie potraktowal potyczkę z liderem. Nasi zawodnicy mieli problem z konstruowaniem akcji. Nerwowość , niedokładność , brak pomysłu - spowodowały że sytuacji na gola w 1 połowie było jak na lekarstwo. Paradoksalnie po 20 minutach gdy zaczeliśmy przejmować inicjatywę , otrzymaliśmy pierwszy cios. Jeden z obrońców zbyt długo wychodził z pola karnego tworząc przestrzeń dla zawodnika z Rymanowa i pozbawiając tym samym szanse na złapanie spalonego. Napastnik gości po podaniu wpadł w pole karne i został sfaulowany. Szkoda bo naszemu bramkarzowi Dawidowi Wróblowi naprawdę zabrakło niewiele aby obronić strzał z 11 metrów. Niestety nie otrząsneliśmy się z letargu. Parę minut później po błędzie Szaroty w sytuacji sam na sam zawodnik gości nie zmarnował okazji. Trzeci gwóźdź do trumny otrzymaliśmy tuż przed przerwą kiedy to sprytnym strzałem w długi róg , napastnik gości ustalił wynik do przerwy na 3:0. Czekało nas bardzo ciężkie zadanie -  obudzić się i zacząć wreszcie grać jak na lidera przystało. Udało się połowicznie.  Wprowadzony po przerwie Hojcak strzelił gola w zamieszaniu podbramkowym już po 10 minutach gry. Niestety nie poszliśmy za ciosem mimo że mieliśmy ku temu okazję (Sochacki , Szubrycht , Zajdel). Zagraliśmy dużo lepiej w drugiej połowie ale wynik do przerwy okazał się zbyt wysoki aby odrobić tyle bramek z takim przeciwnikiem. Gratulacje dla Floriana a wynik meczu to napewno okazja do przemyśleń dla niektórych zawodników, szczególnie tych którzy odgrywają kluczową rolę w zespole. W końcu przyjechała drużyna grająca bardzo dobry futbol i nasza siła została zweryfikowana.