Ładowanie...

Aktualności

Udana inauguracja rundy wiosennej

• autor: kimbek16, 2013-04-21 12:59

Udanie zainaugurowali rundę wiosenną nasi trampkarze wygrywając z zespołem Krościenka 6:2 przy wydatnej pomocy naszych nowych zawodników. Trzeba też przyznać że zadanie ułatwili nam również rywale.

Drużyna gości z powodu braków kadrowych  45 minut spotkania grała w 9-ciu.  Dopiero 5 minut po przerwie z powodu rozgrywania jednej połowy w juniorach na boisku pojawiło się dwóch wyróżniających trampkarzy i sytuacja na boisku znacznie się zmieniła.  Wcześniej bowiem zaaplikowaliśmy osłabionym rywalom 5 goli ( 4 do przerwy) mimo iż sytuacji było conajmniej drugie tyle a nieskutecznością raził szczególnie orlik Piotrek Kaczor który bardzo fajnie znajdował się w sytuacjach sam na sam ale brakowało skutecznego wykończenia. Nasza drużyna przystępowała do meczu z czterema nowymi zawodnikami. Świetnie zaprezentował się Waldek Długosz strzelając w debiucie 2 bramki w tym jedną bezpośrednio z rzutu rożnego. Asystował także przy bramce drugiego nowego zawodnika Fabiana Hojcaka który również strzelił 2 gole i zasługuję na pochwałę. Waldek był wyróżniającą się postacią i niewątpliwie będzie sporym wzmocnieniem naszego zespołu. Trzeci nowy zawodnik - bramkarz, na tak newraligcznej pozycji  był chyba za dużo stremowany i przy obu straconych golach mógł zachować się lepiej, jednak nikt nie wymaga od niego wysokiego poziomu. W pozostałych sytuacjach robił to co do niego należało. Dopiero wszedł do gry na dużym boisku i napewno będzie coraz lepiej. Ostatni z nowych - Oscar Teeninga z trampkarzami trenuje już dosyć długo ale z powodów zdrowotnych nie mógł zadebiutować w rundzie jesiennej. Poprawny występ tego zawodnika psuje trochę sytuacja sam na sam gdzie zamiast strzelać niepotrzebnie podawał do P.Kaczora. Z meczu na mecz napewno się jeszcze wyrobi. Pozostałe 2 gole jeszcze przed przerwą strzelali: Sochacki (17 bramka w sezonie) oraz Szarota z rzutu karnego. Dla naszego kapitana to już 10 bramka w tym sezonie.  Po strzeleniu szóstego gola kontrolowaliśmy już przebieg tego spotkania i zasłużenie pokonaliśmy drużynę z Krościenka.

Trampkarze UKS Koniczynka Krosno wystąpili w składzie :

Paściak - Szarota , M.Kustroń , Długosz , Stasik - Szubrycht , Węklar , A.Kustroń , Teeninga (60' Bolak)  - Sochacki , P.Kaczor (41' Hojcak)

UWAGA !!!

Treningi w nadchodzącym tygodniu  odbedą się w poniedziałek (16.30) oraz w piątek (17.30)
Zawodnicy z rocznika 97 z racji zbliżających się egzaminów gimnazjalnych są zwolnieni z poniedziałkowego treningu !