Ładowanie...

Aktualności

LKS Głowienka - UKS Koniczynka Krosno 4 : 5 (1 : 2)

• autor: kimbek16, 2012-08-23 12:38

W rozegranym  w środowe popołudnie meczu sparingowym nasza drużyna pokonała drużynę LKS Głowienka  5:4  (2:1) bramki dla naszej drużyny zdobyli :   Sieniawski  2 , Sochacki 2 , Szubrycht 1

Od początku mecz  miał wyrównany przebieg. Fakt że w naszej drużynie zaszło parę zmian odnośnie poprzedniego sezonu sprawił że graliśmy bardzo nerwowo  w defensywie , stąd zapewne cztery  stracone gole.  Brakowało szczególnie w obronie K.Niezgody, po raz pierwszy w składzie pojawili się Niedziela i Bolak a na stoperze z konieczności zagrał  Szarota.  W zespole Głowienki  zagrało trzech zawodników którzy być może zasilą  szeregi Koniczynki w nadchodzącym sezonie.  Uzupełnienie składu tymi zawodnikami na pewno poprawi jakość gry szczególnie w formacji defensywnej. Prowadzenie uzyskaliśmy po ładnej centrze Sochackiego i uderzeniu głową Sieniawskiego który w drugiej połowie skutecznie wykonał jeszcze rzut karny i był wyróżniającym się zawodnikiem w tym spotkaniu. Marne to pocieszenie ponieważ zawodnik ten odszedł  już do drużyny Karpat Krosno i będziemy sobie musieli radzić bez niego. Jeszcze przed przerwą padły dwa gole. Najpierw do wyrównania doprowadził ładnym strzałem z powietrza najlepszy strzelec Głowienki  - Mielnik ale tuż przed przerwą po strzale Sochackiego wyszliśmy na prowadzenie które nie oddaliśmy już do przerwy.  Po zmianie stron zobaczyliśmy jeszcze 6 goli !  Radosny futbol był zapewne spowodowany  brakiem sił i koncentracji , w środku pola zrobiła się luka  a obie drużyny wymieniały się atakami na bramkę rywala.  Wyrównujący gol padł po wrzutce z rzutu rożnegoi zamieszaniu w polu bramkowym.  Po 10 minutach prowadziliśmy jednak już 4-2.  Niestety  w krótkim czasie po błędach w obronie  Głowienka doprowadziła do remisu 4-4. Na 3 minut przed końcem grający bardzo dobry mecz Sochacki ustalił wynik po pojedynku sam na sam   na 5-4.  Gdyby jeszcze strzelec tego gola zamienił  ciągłe dyskusje i pretensje z sędzia na jeszcze lepszą grę to byłoby już super...

Gra obronna nie była dziś taka jak powinna , ale po to gramy sparingi aby wyciągać wnioski na przyszłość. Być może przed pierwszym meczem w Krościenku  zagramy jeszcze jakiś sparing. Szczegóły wkrótce.