Ładowanie...

Aktualności

Rundę wiosenną czas zacząć

• autor: kimbek16, 2012-04-07 11:23

Po długiej przerwie zimowej która wyniosła prawie pół roku (!), doczekaliśmy się wreszcie inauguracji  rundy rewanżowej. Na początek od razu pojawiły się komplikacje z miejscem rozegrania pierwszego meczu i wyjątkowo zagramy dziś w Wietrznie z miejscowym Grodziskiem  jako gospodarz, przypomnę że na jesienie pokonaliśmy dzisiejszych rywali 1:0, tak więc trzeba zakasać rękawy i sprostać zadaniu.

Przygotowania zimowe wypadły szczerze powiedziawszy średnio.  Były problemy z frekwencją (treningi biegowe), dyscypliną i zaangażowaniem. Niektórzy z zawodników  na pewno odczują że nie warto oszukiwać organizmu. bardzo dużo treningów i gierek rozegraliśmy na orliku.  Tu z frekwencją było już lepiej i zgranie zespołu powinno być w miarę przyzwoite. To była nasza pierwsza wspólna tak długa przerwa więc na przyszłość trzeba będzie harmonogram zajęć ułożyć trochę inaczej. Sytuacja kadrowa przed pierwszym meczem też nie napawa optymizmem. Po rundzie jesiennej bądź w czasie przerwy zimowej przestało trenować kilku zawodników. Do naszej Kadry dołączyły dwa silne ogniwa : środkowy obrońca Kamil Hejnar oraz napastnik Damian Torba.  W sumie drużyna liczy obecnie 14 zawodników  wspomaganych najlepszymi orlikami, którzy oprócz samych epizodów meczowych mają na celu aklimatyzacje ze starszymi kolegami, poczucie ligowej rywalizacji i chęć podnoszenia umiejętności poprzez trenowanie ze starszą grupą (na dzisiejszy mecz dokoptowanych zostało 3 młodszych kolegów). Co z tego wyjdzie czas pokaże.

Zbiórka na mecz  jest o gdz. 14.45  pod apteką centrum, pamiętać o ochraniaczach i legitymacjach.