Ładowanie...

Aktualności

Przegrana z liderem po walce

• autor: kimbek16, 2011-10-22 17:59

W dniu dzisiejszym naszym przeciwnikiem  była drużyna lidera rozgrywek - Piast Miejsce Piastowe.

Mecz od początku był,  ku zaskoczeniu gości bardzo zacięty i twardy. Koniczynka nie ustępowała przyjezdnym ani na krok a pierwsze minuty graliśmy na połowie przeciwnika. Być może trampkarze Piasta  myśleli że spokojnie przyjadą i zgarną po lekkim spacerku 3 punkty. Nic z tych rzeczy. Lider podziałał na Koniczynkę jak płachta na byka. Dobra gra w obronie , walka w środku pola, zawziętość  i ogromna ambicja sprawiły że goście nie mogli poradzić sobie z naszą drużyną. Mimo to wyszli oni na prowadzenie. W 15 minucie po ładnym uderzeniu zza pola karnego Dębskiego zaskoczył zawodnik gości.  Nasza drużyna nie podłamała się tym i po 25 minutach był już remis. Rzut wolny kapitalnym strzałem pod poprzeczkę zamienił na bramkę  nasz kapitan Kynio Sieniawski. Do przerwy mieliśmy trochę szczęścia  bo piłka po strzałach zawodników Piasta trafiała w poprzeczkę i słupek ale do przerwy schodziliśmy z naprawdę dobrym wynikiem  1:1 po bardzo dobrej walecznej grze.  Druga połowa również początkowo była wyrównana ale powoli nasi zawodnicy zaczęli opadać z sił. W 55 minucie tracimy dość dziwną druga bramkę  która podcina nam skrzydła. Trzeba tu obiektywnie stwierdzić że goście mogli spokojnie zapewnić sobie zwycięstwo ale ich nonszalancja sprawiła że wynik nadal brzmiał  1:2. Niewykorzystane sytuacje mogły sie zemścić  w 75 minucie. Po ręce jednego z zawodników  gości  podyktowany został rzut karny dla Koniczynki.  Niestety pewny wykonawca ze spotkania z Łękami  Dukielskimi  K.Guzik tym razem przestrzelił obok słupka! podłamana Koniczynka traci jeszcze gola w doliczonym czasie gry i przegrywamy to spotkanie  1:3...

Wynik na pewno  cieszyć nie może ale trzeba powiedzieć że Koniczynka godnie pożegnała się z rundą jesienną  rozgrywając chyba najlepszy mecz w rundzie i zmuszając lidera tabeli do dużego wysiłku. trenujemy i pracujemy przez zimę  bo w rundzie wiosennej jest dużo punktów do zdobycia które pozwolą na przesunięcie się w górę tabeli.

Drużyna UKS Koniczynka wystąpiła w składzie :

Dębski - Guzik , Szarota , Niezgoda, Bułdak -  Kaczor , Sieniawski, Węklar (60' Sochacki) , Kustroń (60' Hejnar), - Szubrycht , Buczyński

bramka :  K.Sieniawski   (25' - wolny)

Do początku grudnia trenujemy  raz w tygodniu  (Orlik  -  Sobota, ew. Piątek) w formie gierki.  Od grudnia  rozpoczną się treningi halowe oraz treningi biegowe.

Wszystkim zawodnikom  chciałbym podziękować za zaangażowanie w tej rundzie i życzę wam i sobie aby runda wiosenna była lepsza. Potencjał  i umiejętności jakimi dysponujemy, wydaje się że pozwala pozytywnie myśleć na przyszłość.