UKS KONICZYNKA KROSNO - ŁĘKI DUKIELSKIE 1:5
Ładowanie...

Aktualności

Sparing z Głowienką na remis

• autor: kimbek16, 2011-08-16 18:15

W rozegranym dziś meczu sparingowym  nasza drużyna zremisowała na boisku w Głowience z trampkarzami miejscowego  LKS-u 1 : 1

Mecz był od początku bardzo wyrównany, nasza drużyna mogła wreszcie skorzystać z etatowego bramkarza i stawiła się w 14-osobowym składzie, w 22 minucie objeliśmy  prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym i przytomności  Krystiana Szubrychta, nie cieszyliśmy się nim zbyt długo gdyż w 31 minucie rzut karny (za rzekomy faul Dębskiego na napastniku Głowienki ) wykorzystali gospodarze , chociaż nasz bramkarz był bardzo bliski obrony (piłka po rękach i bocznej siatce wpadła do bramki ). Pierwsza połowa  przeciętna w naszym wykonaniu (zbyt dużo chaosu, błędy w obronie) zakończyła się remisem  1:1.

Druga odsłona była już lepsza , mimo że nie udało się nam strzelić gola, mieliśmy dużo więcej sytuacji od gospodarzy (słupek Kustronia , 100 % sytuacja Szubrychta , groźne strzały Guzika czy Bocheńskiego ). Natomiast gospodarze za bardzo już nie zagrozili naszej bramce więc trzeba przyznać wyższość naszych zawodników w tej części. Niestety nie przełożyło się to na bramki.

Drużyna UKS Koniczynki wystąpiła w składzie :

Dębski - Bocheński, Bułdak , Trznadel  - Guzik , Kozioł , Kaczor, Węklar, Kustroń  - Szubrycht , Sieniawski

oraz wchodzili na zmiany hokejowe :  Sochacki , Zajdel, Hejnar

Przypominam  o obowiązkowych badaniach  które odbędą się w czwartek o 7.00 na hali Mosir na bursakach !!!

Również w czwartek trening  o godz 12.00  na orliku  przygotowujący nas przed sobotnim turniejem o puchar Koniczynki !!!