UKS Koniczynka Krosno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Buttony

Logowanie

Zegar

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

Losowa galeria

PUCHAR KONICZYNKI
Ładowanie...

Turnieje

I Turniej:

3 i 4 m-c UKS Koniczynki w turnieju WYGRAJ z VISĄ

W piątek 25 Lipca 2010 r. od godz. 14 na boisku ORLIK w Krośnie w turnieju Wygraj z VISA organizowanym przez MOSIR Krosno występowały dwie nasze młodziezowe drużyny i co ciekawostką jest po raz pierwszy pod nową nazwą UKS Koniczynka Krosno.
W zawodach udział wzięło 8 drużyn:
Cztery zespoły Beniaminka Krosno
Dwie nasze drużyny: Koniczynka I i II
SP nr 5 w Suchodole
SP nr 8 z Zawodzia
Drużyny podzielono na dwie grupy A i B.

Wyniki eliminacji:
Grupa A:
Koniczynka - SP 5 Krosno 1-2
Beniaminek I - Beniaminek III 6-1
Beniaminek III- Koniczynka 0-6
SP 5 Krosno - Beniaminek I 1-3
Beniaminek I - Koniczynka 1-2
Beniaminek III - SP 5 Krosno 0-4

Tabela
1.Beniaminek I 6 pkt. 10-4
2.Koniczynka 6 pkt. 9-3
3.SP 5 Krosno 6 pkt. 7-4
4.Beniaminek III 0 pkt. 1-16

Grupa B:
Beniaminek II - Koniczynka II 1-3
Beniaminek IV - SP 8 Krosno 0-2
SP 8 Krosno - Beniaminek II 5-0
Koniczynka II - Beniaminek IV 1-1
Beniaminek IV - Beniaminek II 1-1
SP 8 Krosno - Koniczynka II 4-1

Tabela
1.SP 8 Krosno 9 pkt. 11-1
2.Koniczynka II 4 pkt. 5-6
3.Beniaminek IV 2 pkt. 2-4
4.Beniaminek II 1 pkt. 2-9

Zgodnie z regulaminem turnieju drużyny z drugich miejsc w grupie zagrały o 3 miejsce w całych zawodach.

Mecz o 3 miejsce:
Koniczynka I - Koniczynka II 0-0 karne 6-5 po 10 seriach

W Finale zwycięzyła drużyna SP 8 Krosno pokonując zespół Beniaminek I Krosno.

W meczu Koniczynka - Beniaminek I nasza druzyna prowadziła 2-0 i miała miejsce w Finale, stracona bramka minutę przed koncem meczu spowodowała, że o 1 miejsce w turnieju zagrała właśnie drużyna Beniaminek I.

Strzelcy bramek dla naszych drużyn w kolejno rozegranych meczach:
- Koniczynka - SP 5 Krosno 1-2: Szarota
- Beniaminek II - Koniczynka II 1-3: Boruta 2, Miśkowiec
- Beniaminek III- Koniczynka 0-6: Szarota 5, Sieniawski
- Koniczynka II - Beniaminek IV 1-1: Boruta
- Beniaminek I - Koniczynka 1-2: Szarota 2
- SP 8 Krosno - Koniczynka II 4-1: Boruta 1
- Koniczynka I - Koniczynka II 0-0, karne 6-5
Karne rozpoczyna zespół nr II i zaplanowano 7 serii ponieważ w druzynie nr II było siedmiu zawodników.

Koniczynka II - Koniczynka I 5-6:
Wojcicki 1 - Sieniawski 1 - wynik 1-1
Boruta 0 - Sochacki 0 - wynik 1-1
Niedziela 0 - Szarota 1 - wynik 1-2
Perlicki 1 - Węklar 0 - wynik 2-2
Miśkowiec 1 - M. Materowski 0 - wynik 3-2
Mięcikiewicz 0 - Ilona Materowska 1 - wynik 3-3
Trznadel 1 - Szarota 1 - wynik 4-4
Boruta 1 - Sieniawski 1 - wynik 5-5
Miśkowiec 0 - M. Materowski 0 - wynik 5-5
Perlicki 0 - Ilona Materowska 1 - wynik 5-6 dla Koniczynek I

Składy drużyn:
Koniczynka I:
Mateusz Sochacki (1998) - Krzysztof Sieniawski (1998), Ilona Materowska (1997), Marcin Węklar (1997), Adrian Perlicki (1997), Maks Szarota (1997), a w meczu o 3 miejsce zagrał Michał Materowski (2000)
Koniczynka II:
Kacper Wójcicki (1997) - Jarosław Trznadel (1997), Szymon Niedziela (1997), Kamil Miśkowiec (1997), Adrian Boruta (1997), Jakub Mięcikiewicz (2001)

Zawody niczym sędzia zawodowy bardzo dobrze prowadził Marek Adamiak - były zawodnik Guzikówki, a obecnie trener Beniaminka i MOSIR-u Krosno.
Opiekunami pozostałych drużyn Beniaminka i SP 8 Krosno byli trenerzy Grzegorz Raus i Marcin Maculski, a zawody organizowali i nad nimi czuwali: Roman Żdan, Wacław Katan i Paweł Zima.

 

II Turniej:

4 Miejsce Orlików w Iwoniczu Zdroju w Turnieju WYGRAJ Z VISĄ

UKS Koniczynka zajęła 4 miejsce w turnieju "Wygraj z VISĄ" organizowanym w piątek 2 lipca na boisku ORLIK w Iwoniczu Zdroju. W zawodach startowało 12 drużyn, a nasz zespół występował już pod nową nazwą. Druzyna składała się z 6 zawodników i mimo, ze skład był mocno osłabiony, to jednak wypadła bardzo dobrze i ponownie bliska była gry w finałowej grupie.

Wyniki i strzelcy w naszych meczach:

Mecze rogrywano 1 połowę w czasie 10 min.

Koniczynka - SP Iwonicz Zdrój 1-2, br. Sochacki
Koniczynka - Lubatowa 2-0, br. Sochacki, Ilona Materowska
Koniczynka - LKS Lubatowa (Orliki) 2-1, br. Sochacki, Ilona Materowska (karny)
Na podkreślenie zasługuje fakt zwycięstwa z mocną w rozgrywkach ligowych w swojej grupie (lider grupy jasielskiej) drużyną LKS Lubatowa 2-1. Podobac się mógł równiez mecz drugi gdzie. Wynik 2-0 to najniższy rezultat jaki można było osiągnąć w tym spotkaniu, ponieważ drużyna miała dużo sytuacji i raz trafiła w poprzeczkę. Największe brawa w całych zawodach otrzymała oczywiście Ilona, która po raz kolejny strzeliła bramki, tym razem z akcji i z rzutu karnego.

Kadra:
Krzysztof Sieniawski (1998) - bramkarz
Ilona Materowska (1997)
Jarosław Trznadel (1997)
Szymon Niedziela (1997)
Marcin Węklar (1997)
Mateusz Sochacki (1998)

Strzelcy:
Mateusz Sochacki - 3
Ilona Materowska - 2

W turnieju oprócz naszej drużyny udział wzięło jeszcze 11 drużyn i były to m. in.:
- 4 drużyny z Lubatowej: Szkoła, Klub Sportowy
- 2 drużyny z Korczyny: Kotwica i UKS Ligol
- 2 drużyny Karpat Krosno
- drużyna koloni z Lublina
- Szkoła Iwonicz Zdrój
- Szkoła Iwonicz

Oto skłądy pozostałych drużyn:
Lubatowa
Pernal Piotr
Turek Sebastian
Pernal Paweł
Zając Karol
Głód Marek
opiekun: Marcin Zając

Iwonicz-Zdrój
Kuliga Marcin
Nowotarski Ernest
Huta Michał
Czarnik Marcin
Gabor Jakub
opiekun: Mariusz Włodarczyk

Pogromcy Pcheł
Węgrzyn Sebastian
Paszek Jakub
Cypcarz Bartłomiej
Muroń Artur
Kędzior Dawid
opiekun: Grzegorz Ekiert

Metal Mart Korczyna
Chuchra Tomasz
Zawisza Łukasz
Roterman Mateusz
Drozd Marcel
Cieplik Dawid
opiekun: Janusz Lenik

Kotwica Korczyna
Lenart Dawid
Gonet Krzysztof
Boryka Wiktor
Furtek Patryk
Kuliga Dawid
opiekun: Janusz Lenik

Iwonicz
Kasperkowicz Paweł
Rogowski Bartłomiej
Zajdel Maciej
Kielar Michał
Staroń Radosław
opiekun: Marcin Jasiński

LKS Lubatowa
Krzanowski Michał
Kasprzycki Bartłomiej
Sielski Sebastian
Sliwiński Szymon
Szwast Michał
opiekun: Marcin Zając

Karpaty Krosno
Uram Patryk
Półchłopek Kacper
Wolan Oskar
Wanat Wiktor
Jędrzejczyk Patryk
opiekun: Marcin Włodarski

Krośnianka Krosno
Ludwa Rafał
Stasz Michał
Fydryk Mateusz
Jucha Daniel
Penar Aleksander
opiekun: Marcin Włodarski

Lublin
Piktor Maciej
Piktor Michał
Zakrzewski Miłosz
Bieliński Patryk
Kowalski Jan
opiekun: Piskor Paweł

Koniczynka Krosno
opiekun: Piotr Mroczka

OLIPM Lubatowa
Krzanowski Jerzy
Jakieła Patryk
Zając Wojciech
Krzanowski Michał
Sochacki Mateusz
opiekun: Marcin Jakieła

Zawody sędziowali trenerzy i organizatorzy, a całością dowodził pracownik GOSIR-u, animator sportu i grający trener seniorskiej drużyny Iwonka Iwonicz - Jarosław Kielar.

 Pozostałe rezultaty podamy po uzyskaniu ich od organizatora turnieju GOSIR Iwonicz Zdrój.

Składamy podziękowania dla organizatorów za zaproszenie do udziału w tym turnieju.

 

III Turniej:

6 miejsce Orlików Guzikówka-Koniczynka w turnieju Karpat w Lubatowej

W niedzielnym turnieju Orlików rocznika 1998, rozgrywanym w hali szkoły w Lubatowej, nasi najmłodsi zawodnicy zajęli 6 miejsce ale mimo przedostatniego miejsca pozostawili po sobie niezłe wrażenie.
Niezłe spotkania przeplatali słabszymi ale otrzymali pochwały od trenerów innych drużyn.
Na początku pokonali Partyzant Malbud Targowiska 2-0 po 2 bramkach Mateusza Sochackiego. Następnie rozegrali ...

...dobry mecz z Karpatami I przegrywając dopiero w samej końcówce po rzucie karnym. Na kolejny mecz nasza drużyna wyszła pewniejsza siebie i została za to ukarana, przegrywając z Karpatami II aż 0-6. A że w tym nieźle obsadzonym turnieju wypadli przyzwoicie, pokazując charakter w kolejnym spotkaniu, zremisowali z zawsze mocną Korczyną 1-1 po bramce Michała Materowskiego (rocznik 2000). Patrząc na inne mecze Kotwicy ten rezultat należy uznać za sukces naszej drużyny (Korczyna zremisowała także 1-1 z Karpatami I). W kolejnym spotkaniu nasi młodzi zawodnicy znów pozostawili po sobie niezłe wrażenie, przegrywając 1-3 ze zwycięzcą turnieju UKS "Szóstka" I, tracąc ostatnią bramkę sekundy przed końcem spotkania. Gola kontaktowego w tym meczu na 1-2 strzelił ponownie Michał Materowski.
Nie mieliśmy w tym dniu ani szczęścia, ani patentu na rezerwowe drużyny z Krosna i Jasła, tym razem przegrywając z UKS "Szóstka " Jasło II 0-5.
Tylko w dwóch z sześciu rozegranych spotkań nasza drużyna wypadła słabiej, w pozostałych meczach grając nieźle.
Wszystkich zawodników należy pochwalić za ambicję i wolę walki. Bardzo dobrze bronił Kuba Bułdak, a solidnie jak zwykle Krzysiu Sieniawski oraz Ilona i Michał Materowscy. Aktywnie i dobrze z przodu również Mateusz Sochacki. Nieźle Kamil Zima i nieco słabiej Damian Prokopowicz ale tym 2 ostatnim zawodnikom brakuje treningów z drużyną, zadeklarowali jednak "gonić" swoich kolegów podczas wiosennych treningów.
Podsumowując należy pozytywnie ocenić występ naszej drużyny.

Kadra:
Jakub Bułdak - Ilona Materowska, Michał Materowski, Krzysztof Sieniawski, Mateusz Sochacki, Kamil Zima, Damian Prokopowicz
Trener Orlików Piotr Mroczka
Kierownik drużyny i szef transportu Waldemar Dobrowolski

Wyniki turnieju:

Karpaty I Krosno - Karpaty II Krosno 1-1
Guzikówka-Koniczynka Krosno - Partyzant Targowiska 2-0 bramki: Mateusz Sochacki dwie
Kotwica Korczyna - UKS Szóstka Jasło II 0-0
UKS Szóstka Jasło I - Karpaty II 4-1
Karpaty I - Guzikówka 1-0
Targowiska - Korczyna 0-3
UKS Jasło II - UKS Jasło I 1-2
Karpaty II - Guzikówka 6-0
Karpaty I - Targowiska 9-0
Korczyna - UKS I 1-4
Karpaty II - UKS II 0-0
Guzikówka - Korczyna 1-1 br. Michał Materowski
Targowiska - UKS I 0-6
Karpaty I - UKS II 0-1
Karpaty II- Korczyna 2-2
Guzikówka - UKS I 1-3 br. Michał Materowski
Targowiska - UKS II 1-2
Karpaty I - Korczyna 1-1
Karpaty II - Targowiska 0-1
Karpaty I - UKS I 2-0
Guzikówka - UKS II 0-5

Tabela
1. UKS 6 Jasło I 15 pkt. 19-6
2. UKS 6 Jasło II 11 pkt. 9-3
3. Karpaty Krosno I 11 pkt. 14-3
4. Kotwica Korczyna 7 pkt. 8-8
5. Karpaty Krosno II 6 pkt. 10-8
6. Guzikówka-Koniczynka Krosno 4 pkt. 4-16
7. Partyzant Targowiska 3 pkt. 2-22

IV Turniej:

Mini-turniej w sali Szkoły Podstawowej w Miejscu Piastowym

W Poniedziałek wieczorem nasze drużyny rozegrały szybki turniej piłki nożnej. Mecze trwały 5 minut, piłka pozostawała w grze po odbiciu się od ścian i wystawiliśmy trzy drużyny grające przeciwko trzem ekipom gospodarzy. Obecnych było aż 16 zawodników dlatego stworzyliśmy 3 drużyny, które grały pod swoimi skrótowymi nazwami i w następujących składach:
 

1. Guzikówka I (GZK I):

Torba (12 strzelonych bramek)
Sieniawski (3)
Bocheński (5)
Sochacki (1)
Trznadel Jarek (br)

2. Guzikówka II (UKS-OKS):

K.Guzik (3)
Wojnar (4)
Trznadel Sławek (4)
Fornal (br)
Niedziela

3. Guzikówka III (SHDL):

Hejnar (2)
Szubrycht (5)
Kaczor (1)
Bułdak (br)
Węklar (2)

Obecny był również Miłosz Wąsik (2000).

Nasze drużyny zdobyły w tym turnieju w sumie 42 bramki, a najbardziej cieszy dobra frekwencja i niezła gra większości zawodników.
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Krzysiek
status Gadu-Gadu
Trener
status Gadu-Gadu

Ostatnie spotkanie

Jasiołka Świerzowa 2:0 UKS Koniczynka Krosno
2015-04-18, 13:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
UKS Koniczynka Krosno - Tęcza Zręcin
Jasiołka Świerzowa - OKS Markiewicza Krosno
LKS Głowienka - LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie - LKS Lubatowa
Beskid Równe - Burza Rogi

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Jasiołka Świerzowa 2:0 UKS Koniczynka Krosno
Tęcza Zręcin 1:0 LKS Głowienka
OKS Markiewicza Krosno Burza Rogi
LKS Lubatowa 2:2 Beskid Równe
LKS Lubatówka 0:7 Zorza Łęki Dukielskie

Najnowsza galeria

UKS KONICZYNKA KROSNO
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 61
ogółem: 408 244

statystyki szczegółowe

Ankiety

Które miejsce zajmą trampkarze w nowym sezonie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.